Uczęszczaj na kursy wraz z przyjaciółmi

Jeśli masz kilku znajomych na zbliżonym do siebie poziomie zaawansowania i wolałbyś uczyć się języka we własnym gronie w dogodnym dla siebie czasie i terminie dajemy Ci możliwość utworzenia własnej grupy. W zależności od jej liczebności zaproponujemy Ci korzystne warunki finansowe: 6 osób i więcej 14 zł za 50 min., 5 osób 16 zł za 50 min., 4 osoby 18 zł za 50 min., 3 osoby 20 zł za 50 min., 2 osoby 30 zł za 50 min. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

kursy językowe

L
n
g
u
g

n

G+
poczta
17 sierpnia 2015

Copyright © 2015 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by DronAir.pl

Szkoła Językowa Language-Zone

biuro@language-zone.edu.pl

O NAS

Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.