Już wakacje a od września nowe zajęcia z Native Speakerem

Dziękujemy wszystkim naszym kursantom za efektywnie spędzony z nami rok szkolny 2016/2017. Życzymy udanego letniego wypoczynku i do zobaczenia po wakacjach ;)

Jednocześnie zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć naukę języków obcych w naszej szkole do zapoznania się z naszą ofertą. Już od września zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego z native speakerem na różnych poziomach zaawansowania zaczynając od B1/ intermediate:

- grupa 6-8 osobowa- 20 zł za 60 min. od osoby (zajęcia 1x/ 2x w tygodniu- orientacyjnie 80 zł/ 160 zł miesięcznie)

- grupa licząca mniej niż 6 osób: 5 osób - 24 zł za 60 min. od osoby,  4 osoby- 30 zł za 60 min., 3 osoby- 40 zł za  60 min., 2 osoby-60 zł za 60 min.

- zajęcia indywidualne: 100 zł za 60 min.

Zapisy przyjmujemy do końca czerwca, a następnie od 1 września 2017 r. Pozdrawiamy!

perski

L
n
g
u
g

n

G+
poczta
27 czerwca 2017

Copyright © 2015 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by DronAir.pl

Szkoła Językowa Language-Zone

biuro@language-zone.edu.pl

O NAS

Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.