Polityka prywatności

więcej >>

O NAS


Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.

KONTAKT


Szkoła Językowa Language-Zone

tel. +48 512 112 611

biuro@language-zone.edu.pl

Copyright © 2015-2023 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by Photo & Design

Angielski dla dzieci


 

Oferujemy zajęcia grupowe (6-8 słuchaczy) dla dzieci w wieku:

 

  • przedszkolnym 4-5 lat "English with Patch." Jest to kurs, w którym poprzez zabawę, śpiew, i słuchanie wesołych historyjek dzieci błyskawicznie przyswajają przydatne, codzienne słownictwo i zwroty oraz uczą się tworzyć pierwsze pełne zdania. Uwielbiany przez dzieci piesek Patch- pacynka oraz karty obrazkowe z  jego rodziną i przyjaciółmi pomagają dzieciom utrwalać wprowadzone słownictwo i poznawać nowe. Dla rodziców regularnie przekazujemy karty pracy z aktualnie nabywanym słownictwem.

 

  • szkolnym 6-8 lat. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem podręczników dobrze znanych i cenionych wydawnictw w nauce języka angielskiego dla dzieci, lecz również wzbogacamy je w gry językowe pozwalające na przyswajanie słownictwa i poznawanych zagadnień przez zabawę i rywalizację. Pomagamy też dzieciom oswajać się z angielską pisownią poprzez równoczesne prezentowanie jej z materiałem audio-wizualnym.

 

  • szkolnym 9-12 lat z wykorzystaniem Metody Bezpośredniej. Głównym założeniem kursu jest nauka umiejętności mówienia w języku angielskim. Kurs jest oparty na współczesnym, codziennym słownictwie i zwrotach, które dzieci utrwalają poprzez zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, tworzenie dialogów i scenek sytuacyjnych, tłumaczenie oraz formułowanie własnych wypowiedzi. Nabywaną w trakcie zajęć wiedzę gramatyczną dzieci uczą się od razu wykorzystywać w praktyce.

 

 


Zajęcia w szkole dla dzieci w wieku przedszkolnym odbywają się w dwóch wariantach do wyboru:

  • 1x w tygodniu po 45 minut. Cena za miesiąc kursu: 48 zł* (4 lekcje w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 12 zł).
  • 2x w tygodniu po 30 minut. Cena za miesiąc kursu: 64 zł* (8 lekcji w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 8 zł).

 

Zajęcia w szkole dla dzieci w wieku 6-8 lat odbywają się w dwóch wariantach do wyboru:

  • 1x w tygodniu po 60 minut. Cena za miesiąc kursu: 64 zł* (4 lekcje w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 16 zł).
  • 2x w tygodniu po 60 minut. Cena za miesiąc kursu: 128 zł* (8 lekcji w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 16 zł).

 

Zajęcia w szkole dla dzieci w wieku 9-12 lat odbywają się 1x lub 2x w tygodniu 2x po 50 min. Cena za miesiąc kursu: 112 zł*/224 zł*
(8 lub 16 lekcji w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 14 zł). W cenie kursu z wykorzystaniem Metody Bezpośredniej
Podręcznik Gratis!

  

 

 

* cena za miesiąc kursu uzależniona jest od ilości godzin lekcyjnych i może być niższa w miesiącach, w których występują dni wolne od pracy. Dokładny harmonogram zajęć słuchacz otrzymuje przed podpisaniem umowy.


 

poczta
facebook
logo

L
a
n
g
u
a
g
e

Z

o
n
e