L
a
n
g
u
a
g
e

Z

o
n
e

logo
facebook
poczta

Egzamin gimnazjalny


 

Zachęcamy gimnazjalistów do uczestnictwa w kursach przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Z nami intensywnie i efektywnie przygotujesz się do egzaminu pisemnego z wybranego przez Ciebie języka obcego. Pomożemy Ci poszerzyć Twoją znajomość środków i funkcji językowych, rozwinąć twoje umiejętności rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych oraz tworzenia poprawnych i spójnych wypowiedzi pisemnych w przypadku poziomu rozszerzonego.

 


Zajęcia odbywają się odbywają się 1x lub 2x w tygodniu 2x po 50 min. Cena za miesiąc kursu: 112 zł*/224 zł* (8 lub 16 lekcji w miesiącu - jedna godzina lekcyjna tylko 14 zł).

 

Zajęcia indywidualne są dostosowywane do potrzeb słuchacza.

 

 

Oferta zajęć indywidualnych:

 

  • prowadzone w sali cena za 60 min. zajęć - 70zł, za 90 min. zajęć - 90zł
  • prowadzone przez Skype cena za 60 min. zajęć - 50zł, za 90 min. zajęć - 70zł

 

 

* cena za miesiąc kursu uzależniona jest od ilości godzin lekcyjnych i może być niższa w miesiącach, w których występują dni wolne od pracy. Dokładny harmonogram zajęć słuchacz otrzymuje przed podpisaniem umowy.


 

Copyright © 2015-2022 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by Photo & Design

KONTAKT


Szkoła Językowa Language-Zone

tel. +48 512 112 611

biuro@language-zone.edu.pl

O NAS


Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.

więcej >>

Polityka prywatności