Polityka prywatności

więcej >>

O NAS


Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.

KONTAKT


Szkoła Językowa Language-Zone

tel. +48 512 112 611

biuro@language-zone.edu.pl

Copyright © 2015-2023 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by Photo & Design

Oferty dla firm


 

Zachęcamy do współpracy właścicieli firm działających w naszym regionie pragnących rozwijać swoje umiejętności językowe jak również swoich pracowników. Oferujemy kursy językowe nastawione na ogólną znajomość języka obcego i umiejętność komunikowania się w codziennym życiu lub dostosowane do potrzeb klienta i wymogów branży w jakiej działa.

W zakresie języka angielskiego proponujemy kurs oparty na Metodzie Bezpośredniej prowadzony z wykorzystaniem licencjonowanego programu Effective Direct Wydawnictwa L&T Direct Method Books. Jest to seria siedmiu podręczników od poziomu początkującego (elementary) do wyższego średnio-zaawansowanego (upper-intermediate), w której oprócz charakterystycznych dla metody partii wprowadzanych słów i opartych na nich pytań i odpowiedzi pojawiają się również:

  • różnorodne ćwiczenia gramatyczne,

  • opisy zagadnień gramatycznych z przykładami użycia,

  • dyktanda utrwalające pisownię,

  • ćwiczenia krótkich odpowiedzi tak przydatne w mowie potocznej,

  • dodatkowe zadania rozwijające umiejętność dłuższej wypowiedzi tematycznej

  • oraz tłumaczenia zdań jako forma utrwalenia materiału jak również jako najlepsze ćwiczenie doskonalące umiejętność tworzenia własnych poprawnych gramatycznie wypowiedzi.

 

Podręczniki Get to Speak bazują na praktycznym, współczesnym słownictwie o różnorodnej tematyce od materiału leksykalnego niezbędnego w życiu codziennym po słownictwo związane z prawem, zatrudnieniem, biznesem, kwestiami bankowymi, transportem czy turystyką.

 


Oferta zajęć grupowych ustalana indywidualnie w zależności od liczebności grupy.

 

Oferta zajęć indywidualnych:

 

  • prowadzone w sali cena za 60 min. zajęć - 70zł, za 90 min. zajęć - 90zł
  • prowadzone przez Skype cena za 60 min. zajęć - 50zł, za 90 min. zajęć - 70zł

 

W ramach programu Get to Speak w cenie zajęć indywidualnych jak i grupowych Podręcznik Gratis!

 

W cenie zajęć szkoła zapewnia dojazd lektora do siedziby klienta

 

Harmonogram zajęć jak i ich częstotliwość dostosowana do potrzeb i możliwości czasowych klienta.


 

poczta
facebook
logo

L
a
n
g
u
a
g
e

Z

o
n
e