Polityka prywatności

więcej >>

O NAS


Nasza Szkoła mieści się w V LO im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej i oferuje zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy lektorami, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.

KONTAKT


Szkoła Językowa Language-Zone

tel. +48 512 112 611

biuro@language-zone.edu.pl

Copyright © 2015-2023 Language-Zone.edu.pl                                                                                                                                Designed by Photo & Design

Zajęcia indywidualne


 

Jeśli Twój rozkład dnia nie pozwala Ci na naukę języka obcego w określonej grupie słuchaczy lub po prostu preferujesz indywidualny tok nauczania zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć indywidualnych. Oferujemy zajęcia prowadzone w siedzibie szkoły lub u klienta jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasi lektorzy dołożą wszelkich starań aby zajęcia odbywały się w dogodnym dla państwa czasie i terminie, a indywidualny tryb zajęć pozwoli na efektywną naukę i skuteczny rozwój umiejętności, które sprawiają państwu trudność, lub na które chcą państwo zwrócić szczególną uwagę. Program zajęć dostosujemy do Twoich potrzeb tak aby spełniał on Twoje oczekiwania: ogólna umiejętność komunikowania się w języku obcym, przygotowanie do egzaminów państwowych czy nauka języka do celów zawodowych.
W zakresie języka angielskiego proponujemy kurs oparty na Metodzie Bezpośredniej prowadzony z wykorzystaniem licencjowanego programu Effective Direct Wydawnictwa L&T Direct Method Books. Jest to seria siedmu podręczników od poziomu początkującego (elementary) do wyższego średnio-zaawansowanego (upper-intermediate), w której oprócz charakterystycznych dla metody partii wprowadzanych słów i opartych na nich pytań i odpowiedzi pojawiają się również:

  • różnorodne ćwiczenia gramatyczne,
  • opisy zagadnień gramatycznych z przykładami użycia, 
  • dyktanda utrwalające pisownię, 
  • ćwiczenia krótkich odpowiedzi tak przydatne w mowie potocznej, 
  • dodatkowe zadania rozwijające umiejętność dłuższej wypowiedzi tematycznej 
  • oraz tłumaczenia zdań jako forma utrwalenia materiału jak również jako najlepsze ćwiczenie doskonalące umiejętność tworzenia własnych poprawnych gramatycznie wypowiedzi.

Podręczniki Get to Speak bazują na praktycznym, współczesnym słownictwie o różnorodnej tematyce od materiału leksykalnego niezbędnego w życiu codziennym po słownictwo związane z prawem, zatrudnieniem, biznesem, kwestiami bankowymi, transportem czy turystyką. 

 


Oferta zajęć indywidualnych:

 

  • prowadzone w sali cena za 60 min. zajęć - 90zł, za 90 min. zajęć - 130zł
  • prowadzone przez Skype cena za 60 min. zajęć - 75zł, za 90 min. zajęć - 100zł

 

W ramach programu Get to Speak w cenie zajęć indywidualnych Podręcznik Gratis!


 

poczta
facebook
logo

L
a
n
g
u
a
g
e

Z

o
n
e